Foto sportoviště 1 Foto sportoviště 2 Foto sportoviště 3 Foto sportoviště 4 Foto sportoviště 5
Úvodní strana

Koupaliště Riviéra

21.3.2019, čtvrtek
dnes zavřeno

Rady pro návštěvníky

JAK SE K NÁM DOSTANETE:

  • autobusová linka č. 84 (směr Mendlovo náměstí - Stará Osada) zastávka "Riviéra"
  • autobusová linka č. 44 (směr Velodrom - Mendlovo náměstí) zastávka "Riviéra"

VSTUP NA KOUPALIŠTĚ

Vstup na koupaliště je obsluhován 4 pokladnami od zastávky Riviéra. Při příchodu na koupaliště z ulice tedy postupujte dále bránou a řaďte se k pokladně s nejkratší frontou. Pokladna číslo 5 se nachází u vstupu od zastávky Bauerova. Je otevřena každý den od 15:00 hod. V případě tropických teplot a o víkendu již od 9:00 hod.

V čase 13:00 – 14:30 jsou některé z pokladen vyhrazeny jako výstupní. Návštěvníkům se vrací u pokladen doplatek za celodenní vstupné. V tomto čase počítejte při odbavení se zpožděním.

Při vysoké návštěvnosti (5000 osob denně) v tropických teplotách žádáme návštěvníky o shovívavost k našemu personálu a vzájemnou toleranci.

Situaci se snažíme řešit, jak nejlépe dovedeme.

PARKOVÁNÍ

Naproti koupališti na ulici Bauerova je k dispozici od 1. 7. 2018 odstavná plocha v areálu BVV. Mapka zde.

VSTUPNÉ

Na všech pokladnách lze vstupné hradit platební kartou, také na pokladnách přijímáme i karty Multisport. Přijímáme poukázky (viz ceník).

AREÁL KOUPALIŠTĚ

Do areálu Riviéry se vstupuje hlavním vstupem od autobusové zastávky Riviéra. Lávka spojující břehy Svratky je přístupna cyklistům, pěším i bruslařům, kteří se tudy mohou nejen dopravit ke koupališti, ale také mohou navštívit nově zbudovaný Areál dopravní výchovy.

VSTUP DĚTÍ DO 14 LET POUZE V DOPROVODU OSOBY STARŠÍ 18 LET

Vážení návštěvníci, do areálu Koupaliště Riviéra mají z bezpečnostních důvodů děti do 14 let včetně vstup povolen pouze v doprovodu osoby starší 18 let. Maximální počet dětí na jeden doprovod starší 18 let je tři (toto však neplatí pro rodiče s vlastními dětmi a nahlášené skupiny, např. plavecké školy, příměstské tábory apod.). Osoby starší 15 let se musí na pokladně prokázat adekvátním průkazem.

Děkujeme, že respektujete naše nařízení, věřte, že tak činíme pro bezpečnost Vašich dětí!

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD

Návštěvní řád v pdf